Direct naarhoofdmenu / zoekveld

Augustus

Nieuwsberichten uit augustus 2009.

  • Binnenkort op vakantie? Zon gezond!
    Op metronieuws.nl stond op dinsdag 11 augustus 2009 een interview met onze dermatoloog Tim van Meurs. "Uren zonnen voor een bruin kleurtje? Het is lekker, maar dat ‘gezonde kleurtje’ is helemaal niet gezond! Behalve huidveroudering, pigmentvlekken en zonneallergie loert een veel groter gevaar: huidkanker. Hoe geniet je veilig van de koperen ploert?"
  • Reuma in beweging 2010
    De Reuma in beweging-dag van 10 oktober 2009 is uitgesteld naar maart 2010, in verband met de grieppandemie. Het RIVM (Rijksinstituut voor Volksgezondheid in Milieu) houdt er rekening mee dat ongeveer 1 op de 3 tot 1 op de 10 mensen in Nederland Nieuwe Influenza A (H1N1) zal krijgen. Zodra de definitieve datum bekend is, zullen wij hier melding van maken.
  • Onderhoud online afsprakensysteem
    Op woensdag 26 augustus 2009, vanaf 16.00 uur, wordt noodzakelijk onderhoud gepleegd aan ons online afsprakensysteem. De werkzaamheden zullen tot het einde van de dag duren. Op donderdag 27 augustus 2009 kunt u weer inloggen en uw afspraken beheren.
  • Duizendste baby van 2009 geboren!
    Op woensdag 19 augustus, om 1.16 uur, is in het Maasstad Ziekenhuis de duizendste baby sinds 1 januari 2009 geboren. Het kerngezonde jongetje heet Iliyas.
  • Maasstad Ziekenhuis op 35 in AD Top 100
    In 2007 belandde ons ziekenhuis in de AD Ziekenhuis Top 100 nog in de onderste regionen op 84. In 2008 stoomde men op naar de middenmoot op 56. Dit jaar is het ziekenhuis met een forse sprong voorwaarts beland op 35. Een resultaat waar de directie van het Maasstad Ziekenhuis trots op is. De zesde editie van de AD Ziekenhuis Top 100 werd zaterdag 29 augustus gepubliceerd.

Zoeken