Even voorstellen
In 2003 startte dokter van Twisk met de studie geneeskunde aan de Erasmus universiteit te Rotterdam, welke hij in 2009 afrondde.
Na enkele jaren op de spoedeisende hulp te hebben gewerkt begon hij in 2012 met de opleiding tandheelkunde aan de Radboud University te Nijmegen, welke in 2014 door hem werd afgerond.
In 2014 begon hij direct zijn loopbaan als kaakchirurg in het Erasmus Medisch Centrum Rotterdam, waar hij zich is gaan verdiepen in het behandelen van schisis-patiënten.
In 2022 is hij toegetreden tot de maatschap kaakchirurgie in het Maasstad Ziekenhuis, eerst in combinatie met zijn werk in het Erasmus MC om in 2024 zich volledig te richten op het Maasstad Ziekenhuis.
"Het bezoek aan een MKA-chirurg is voor veel mensen beladen. Ik probeer patiënten op een zo rustige mogelijke manier te benaderen om de behandeling succesvol af te ronden."
