Terug

Contact & bezoek Medische Microbiologie

Op deze pagina treft u alle relevante contactgegevens en bezoektijden aan van Medische Microbiologie.

Bezoektijden

Openingstijden:
- Maandag t/m vrijdag van 08.30 - 17.00 uur.
- Zaterdag, zon- en feestdagen van 08.30 - 11.30 uur.

Telefoon buiten kantoortijden

(010) 291 19 11 (na 17.00 uur en in het weekend alleen via de telefoniste)

Medewerkers

Arts-microbioloog
(010) 291 20 11 (binnen kantoortijden)
(010) 291 19 11 (na 17.00 uur en in het weekend alleen via de telefoniste)

Analist
(010) 291 14 75 (binnen kantoortijden)
(010) 291 19 11 (na 17.00 uur en in het weekend alleen via de telefoniste)

Medisch manager
Dr. O. Pontesilli, (010) 291 14 90, pontesillio@maasstadziekenhuis.nl

Manager bedrijfsvoering
I. Pons, (010) 291 14 75, ponsi@maasstadziekenhuis.nl
(binnen kantoortijden via de administratie)

Accountmanager
L. Karreman, 06-1994 1777, KarremanL@maasstadziekenhuis.nl
Externe relaties, service en prijzen

Administratief medewerker
(010) 291 14 75 (binnen kantoortijden)

Overige stafleden

Teamleiders
G. Bosman, (010) 291 35 10, bosmang@maasstadziekenhuis.nl
W. van Erk, (010) 291 27 77, erkw@maasstadziekenhuis.nl
A. van Luik- van Zelm, (010) 291 30 44, zelma@maasstadziekenhuis.nl
A.J. Voorberg, (010) 291 16 92, nederlofa@maasstadziekenhuis.nl

Kwaliteitsfunctionarissen
D. de Bruijn, (010) 291 14 00, bruijnd@maasstadziekenhuis.nl
D.D.C. van Noorloos, noorloosd@maasstadziekenhuis.nl
J.H.L. Vriens, (010) 291 20 91, vriensj@maasstadziekenhuis.nl
Of via kwaliteitsfunctionarisLMM@maasstadziekenhuis.nl

Artsen-microbioloog
Dr. M. Damen 06-83940215, damenm@maasstadziekenhuis.nl
Dr. S. Dinant 06 - 41023226, dinants@maasstadziekenhuis.nl
Dr. J.M. Ossewaarde, (010) 291 21 16, ossewaardej@maasstadziekenhuis.nl
Dr. O. Pontesilli, (010) 291 14 90, pontesillio@maasstadziekenhuis.nl

Medisch moleculair microbioloog
P.W. Smit, (010) 291 2511, smitp@maasstadziekenhuis.nl

Wilt u deze informatie delen?

Maasstad Ziekenhuis gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren. Lees meer over cookies.